İkinci el eşya alanlar ataşehir


İkinci El Eşya Alanlar Ataşehir

İkinci el eşya alanlar Ataşehir sayfamıza hoş geldiniz

ikinci el eşya alanlar ataşehir

ikinci el eşya alanlar ataşehir

Turkuaz spot ikinci el eşya alanlar Ataşehir firmamız İstanbul Anadolu yakası Ataşehir ilçemizin Aşık Veysel Mahallesi, Ataşehir Atatürk Mahallesi, Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpasa Mahallesi, Fetıh Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Yeni Sahra Mahallesi ve Yenişehir Mahallesi olmak üzere tüm Ataşehir’den ikinci el eşya alımı yapmakta dır.

Turkuaz spot ikinci el eşya mağazamıza iletişim numaralarımız dan watsapp tan ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan kolaylıkla ulaşabilir ve İstanbul Ataşehir bölgesinden fiyat alabilirsiniz.

Firmamıza sabah 08:30 Akşam 21:00 saatleri arası sabit iletişim numarasından ulaşabileceğiniz gibi yine 08:30 – 23:00 saatleri arası cep telefonlarımız aracılığı ile ulaşabilir yada günün 24 saati Watsaap tan bize ikinci el eşya yada mobilyanızın resimlerini atarak rahatlıkla fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

ikinci el beyaz eşya alanlar ataşehir

ikinci el beyaz eşya alanlar ataşehir

Turkuaz spot mobilya mağazamız ikinci el beyaz eşya kullanılmış lokanta malzemelerinizi ve diğer beyaz eşya çeşitlerini de almaktadır.Bize yukarıda vermiş olduğumuz saatler arasında ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el fırın, ikinci el set üstü ocak, ikinci el ankastre takımları, dükkan market buz dolapları ve diğer ikinci el beyaz eşya modelleri içinde ulaşıp ikinci el beyaz eşya satışını İstanbul Ataşehir ve tüm mahallelerinde gerçekleştirebilirsiniz.İkinci el eşyalarınıza en iyi fiyat veren İstanbul Ataşehir’in en iyi ikinci el eşyacısı’na 24 saat ulaşabilirsiniz.Aşırı yıpranmış Paslanmış Kırık ve kullanılmayacak derecedeki eşyaları almıyoruz.

İkinci El Mobilya Alanlar Ataşehir

İkinci el mobilya alanlar Ataşehir mağazamız İstanbul Ataşehir ve tüm mahallelerinden ikinci el mobilyalarınızı değerinde almaktadır.

ikinci el mobilya alanlar ataşehir

ikinci el mobilya alanlar ataşehir

İkinci el televizyon elektrikli ev aletleri alanlar Ataşehir.Turkuaz spot ikinci el eşya alanlar mağazamız İstanbul Ataşehir ve tüm mahallelerinden ikinci el yatak odası takımlarınızı ikinci el gardolaplarınızı ikinci el şifonyerlerinizi ikinci el koltuk takımlarınızı ikinci el köşe takımlarınızı ikinci el klasik mobilyalarınızı ikinci el ikinci el çekyatlarınızı ikinci el gümüşlüklerinizi ikinci el yemek odası takımlarınızı değerinde almaktadır.İstanbul Ataşehir ve civarının en iyi ve kaliteli ikinci el mobilyacısı turkuaz spot herzaman kaliteli ikinci el mobilya satmaya ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı satış yapmaktadır bu nedenle kumaşları yırtık aşırı derece yıpranmiş tamiratları pahalı arıza ikinci el mobilyaları kesinlikle almamaktadır.Sonuç itibari ile sizden almış olduğumuz ürünler mağazamızan müşterilere pazarlanacaktır ve kalitesinin müşterilerimize hitap etmesi gerekmektedir eğer elinizde işe yaramaz ikinci el mobilya var ise Ör,İstanbul Ataşehir belediyesini arayarak elinizde çöpe atmak istediğiniz eşyalarınızın olduğunu belirterek beledite ekiplerinin kullanılmaz durumdaki eşyalarınızı alması sağlayabilirsiniz.

ikinci el televizyon alanlar ataşehir

ikinci el televizyon alanlar ataşehir

Turkuaz spot ikinci el televizyon alanlar Ataşehir İstanbul’un tüm ilçe semt ve mahallerinden ikinci el televizyon Led tv, Plazma, 3 D televizyonlarınızı ve televizyon konsollarınızı değerinde alıyoruz.

İstanbul Ataşehir’de ikinci el televizyon ve elektronik ev aletlerinize en iyi fiyat veren ikinci el eşya alanlar mağazamıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak hemen fiyat alabilirsiniz.

Firmamıza ister sadece televizyon isterseniz sadece konsol olarak yada dilerseniz komple set olarak satış yapmanız mümkün.

Fiyatlarımız Satmak istediğiniz ikinci el televizyon fiyatlarını marka ekran boyutu ve özelliklerine göre belirleyerek alım yapmaktadır Ör:106 ekran Ful HD televizyon ile 82 ekran Ful Hd televizyon fiyatları arasında fiyat farkı bulunmaktadır bu sebeple satacağınız televizyon veya elektronik eşyanın markasını modelini ekran boyutlarını ve kısaca özelliklerini belirterek fiyat isteyiniz.

İkinci El Eşya Alanlar Ataşehir İletişim

ikinci el eşya alanlar ataşehir iletişim

ikinci el eşya alanlar ataşehir iletişim

İstanbul Ataşehir ikinci el eşya alanlar mağazamıza Sabah 08:30 Akşam 21:00 saatleri arası sabit telefonlarımız aracılığı ile Dilerseniz sabah saat 08:30 Akşam 23:00 saatleri arası cep telefonlarımızdan yada günün 24 saati watsapp tan mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Telefon numaramız dükkan sabit hat : 0216 388 06 46 Cep telefonu Yada watsapp :0536 989 58 86 nolu numaralarımızdan ulaşabilirsiniz Saygılarımızla ikinci el eşya alanlar Ataşehir İstanbul.

İstanbul Ataşehir’in en iyi ikinci el eşya mobilya alım satım mağazası.

Ayrıca Ataşehir ilçemizden temizlik hizmeti almak isteyenler ataşehir temizlik firması olan Fulltime Temizlik firmamızdan temizlik hizmetleri alabilirler.

İstanbul Ataşehir ve tüm mahallelerinden ikinci el eşya ve mobilya satmak için ikinci el eşya alanlar Ataşehir firmamıza ulaşın.