İkinci El Eşya Alanlar Çekmeköy


İkinci el eşya alanlar Çekmeköy sayfamızdan herkese merhaba Çekmeköy ikinci el eşya alım satım sayfamıza hoş geldiniz.

Turkuaz spot mobilya ikinci el eşya alanlar mağazası olarak Çekmeköy, İstanbul ilçesinde ikinci el kullanılmış eski ev eşyalarınızı değerinde alıyoruz.Kullanılmış ev eşyaları kategorisinde lider mağazamız Turkuaz spot ikinci el eşya ve mobilya alım satım mağazamıza Çekmeköy ilçemizin tüm mahallelerinden ulaşabilirsiniz.

İkinci el eşya alanlar çekmeköy

İkinci el eşya alanlar çekmeköy

İkinci El Eşya Alanlar Çekmeköy Hizmet Noktaları

Alemdağ Mahallesi/Çekmeköy Aydınlar Mahallesi/Çekmeköy, Cumhuriyet Mahallesi/Çekmeköy, Çamlık Mahallesi/Çekmeköy, Çatalmeşe Mahallesi/Çekmeköy, Ekşioğlu Mahallesi/Çekmeköy, Güngören Mahallesi/Çekmeköy, Hamidiye Mahallesi/Çekmeköy, Hüseyinli Mahallesi/Çekmeköy, Kirazlıdere Mahallesi/Çekmeköy, Koçullu Mahallesi/Çekmeköy, Mehmet Akif Mahallesi/Çekmeköy, Merkez Mahallesi/Çekmeköy, Mimar Sinan Mahallesi/Çekmeköy, Nişantepe Mahallesi/Çekmeköy, Ömerli Mahallesi/Çekmeköy, Reşadiye Mahallesi/Çekmeköy, Sırapınar Mahallesi/Çekmeköy, Soğukpınar Mahallesi/Çekmeköy, Sultançiftliği Mahallesi/Çekmeköy, Taşdelen Mahallesi/Çekmeköy ve diğer tüm semtlerden ikinci el kullanılmış ev eşyalarınızı değerinde alıyoruz.

İkinci El Mobilya Alanlar Çekmeköy, Çekmeköy İkinci El Mobilya Alım Satım

İkşnci el eşya mobilya alanlar firması olarak Çekmeköy, İstanbul ilçemizde tüm mahalle ve semtlerinde ikincş el mobilyalarınızı değerinde alıyoruz.

İkinci el yatak odası takımı, ikinci el yemek ve salon takımı, ikinci el oturma grubu ve koltuk takımları, ikinci el çekyat, ikinci el gümüşlük, ikinci el tv ünitesi olmak üzere tüm mobilyalarınızı değerinde satmak için bize ulaşın.

Ayrıca firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz çekmeköy temizlik şirketleri  tarafından %10 indirimli olarak indirimli ev temizlik hizmetleri alabilirler.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Çekmeköy, Çekmeköy İkinci El Beyaz Eşya Alım Satım

İkşnci el eşya ve mobilya alanlar firmamız Çekmeköy, İstanbul ilçemizin tüm mahalle ve semtlerinden ikinci el beyaz eşyalarınızı değerinde almaktadır.

İkinci el buz dolabı, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el fırın, ikinci el çamaşır makinesi ve diğer aklımıza gelebilecek beyaz eşyalarınızı değerinde satmak için bize ulaşın.

Ödeme Yöntemimiz

İstanbulun neresinde olursanız olun bir telefonunuz la evinize gelerek eşyalarınızı satın alıyor ödememizi kapınızda hemen peşin olarak elden yapıyoruz.

Bunun haricinde başka ödeme yöntemimiz bulunmamaktadır.

İkinci El Eşya Alanalar, 2. El Mobilya Alanlar İletişim

Firmamıza internet sitemizdeki numaralarımız vasıtası ile çabucak ulaşabilir yada whatsapp ile mwsaj atarak fiyat alabilirsiniz.

Saygılarımızla, İstanbul, Anadolu yakası İkinci el eşya alanlar Çekmeköy.