İkinci el eşya alanlar maltepe


İkinci El Eşya Alanlar Maltepe

Sayın müşterilerimiz ikinci el eşya alanlar Maltepe sayfamıza hoş geldiniz

ikinci el eşya alanlar maltepe

ikinci el eşya alanlar maltepe

İkinci el eşya alanlar ikinci el eşya alan yerler Turkuaz spot ikinci el mobilya olarak İstanbul Maltepe ve tüm mahallelerinde ikinci el eşya ve mobilyalarınızı değerinde alıyoruz.

Firmamız Maltepe’nin Altayçeşme Mahallesi ,Altıntepe Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalı Mahallesi, Yalı Mahallesi, ve Zümrütevler Mahallesi olmak üzere tüm mahallelerde ikinci el eşya alım satımı yapmaktadır.

Çalışma saatlerimiz zamanımız 08:30 – 21:00 saatlerimiz içerisinde bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak fiyat bilgisi talep edebilirsiniz dilerseniz Maltepe ikinci el eşya alan yerlere Watsapp messenger den de ikinci el eşya ve mobilyalarınızın resimlerini yollayarak ta 24 saat fiyat isteyebilirsiniz.İstanbul Maltepe de en iyi fiyat veren ikinci el spot eşya mağazasından olmamız nedeni ile bizden fiyat istemeden ikinci el eşyanızı satmayın.

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Maltepe

ikinci el beyaz eşya alanlar maltepe

ikinci el beyaz eşya alanlar maltepe

Turkuaz spot ikinci el eşya alanlar mağazamız İstanbul Maltepe’den ikinci el beyaz eşyalarınızı da değerinde almaktadır.

İstanbul Maltepe’nin en iyi spot eşyacısı Turkuaz Spot İkinci el beyaz eşya mağazamıza;

İkinci el Buzdolabı, İkinci el Çamaşır makinesi, İkinci el Bulaşık makinesi, İkinci el Fırın, İkinci el Ankastre setler, İkinci el Set üstü, ikinci el Mutfak robotları, İkinci el yemek masaları,Lokanta yada Dükkanlarınızda kullandığınız Mini Buz dolapları, Dükkan Buzdolabı ve Raf soğutucularını da değerinde almaktadır.

Not:Aşırı yıpranmış kullanılmayacak derecede paslanmış motoru arızalı  tamburu kırık yada dökük eşyaları almıyoruz.Bu tür eşyaları belediyelerin çöp ekibini arayarak evinizden alınmasını sağlayabilir ve elinizden kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

İkinci El Klasik Mobilya Alanlar Maltepe

ikinci el klasik mobilya alanlar maltepe

ikinci el klasik mobilya alanlar maltepe

Turkuaz spot ikinci el eşya alanlar alan yerler Maltepe mağazamız aynı zamanda İstanbul Maltepe’den ikinci el klasik mobilyalarınızı da almaktadır.

Klasik Koltuk takımları, Klasik Oturma Gurupları, Klasik Yemek odası takımları, Klasik Yatak odası takımları, Klasik Gümüşlük, Klasik Şifonyer, Klasik Gardolaplar ve diğer klasik mobilyalarınızı da alıyoruz.

Klasik mobilya tutkunlarının ikinci eşyaya yönelmesi nedeni ile alım yaptığımız eşyaların kullanılabilirlik durumuna iyi derece de kullanışlı olmasına önem göstermekteyiz bu sebeple 2 3 yılın üstünde kullanılmış yada kırık cilası bozuk aşırı derece yıpranmış olan eşyaları kesinlikle almıyoruz.

Detaylı bilgi için iletişim hattımız ile irtibata geçebilirsiniz.

İkinci El Spor Aletleri Alanlar Maltepe

ikinci el kspor aletleri alanlar maltepe

ikinci el kspor aletleri alanlar maltepe

Firmamız İstanbul Maltepe’den ikinci el spor aletlerinizi de değerinde almaktadır.Mağazamızı ikinci el koşu bantları kondüsyon aletleri ve diğer ev tipi spor aletleri satmak için de arayabilirsiniz.

Ödeme seçeneklerimiz

Firmamız Turkuaz spot ikinci el eşya alanlar alım yaptığı bütün eşyaların ödemesini elden direk yapmaktadır.

Peşin elden ödeme ile ikinci el eşyalarınız satmak içi gönül rahatlığı ile bize günün dilediğiniz saatinde ulaşarak ikinci el eşyalarımı satmak istiyorum alırmısınız demeniz yeterli.

Maltepe’nin tüm mahallelerinden bize ulaşabileceğiniz gibi diğer civar mahalle ve semtlerden de rahatlıkla fiyat isteme talebinde bulunabilirsiniz.Saygılarımızla ikinci el eşya alanlar Maltepe.