İkinci el eşya alanlar ümraniye


İkinci El Eşya Alanlar Ümraniye

Ümraniye ikinci el mobilya ve klasik mobilya alanlar.Değerli müşterilerimiz ikinci el eşya alanlar Ümraniye web sitemize hoş geldiniz.

ikinci el eşya alanlar ümraniye

İstanbul ikinci el eşya alanlar mağazamız Ümraniye  ve Ümraniye’nin tüm mahallelerinde ikinci el beyaz eşya, ikinci el mobilya, ikinci el elektronik ev aletleri, spor aletleri, ve diğer tür kullanılmış ev eşyalarınızı değerinde alıyor ödemesini ise kapınızda nakit olarak yapıyoruz.

Bize Sabah saat 08:30 – 21:00 saatleri arası sabit hattımızdan yada cep numaramızdan günün 24 saati watsapp yolu ile ulaşarak ikinci el eşya veya mobilyalarınıza kolayca fiyat alabilirsiniz.

Turkuaz spot ikinci el spot eşya İstanbul Ümraniye’nin;

Adem Yavuz Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Armağan Evler Mahallesi, Aşağı Dudullu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cemil Meriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkent Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu Mahallesi, İnkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Madenler Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site Mahallesi, Şerifali Mahallesi, Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Topağacı Mahallesi, Yaman Evler Mahallesi ve Yukarı Dudullu Mahallesine ikinci el eşya alım satım hizmetleri vermektedir.

Firmamıza İstanbul Ümraniye’den ikinci el koltuk takımı ikinci el köşe takımları ikinci el masa sandalye takımları ikinci el yemek odası takımları ikinci el gümüşlük ikinci el klasik mobilya ve tüm çeşitlerini ikinci el baza gardolap türleri ikinci el yatak odası takımları veya komple ev eşyalarınızı satmak için ulaşabilirsiniz.

Turkuaz spot ikinci el eşya alanlar mağazamız yine İstanbul Ümraniye’nin tüm mahallelerinden ikinci el mobilya ve ikinci el klasik mobilya alımı yapmaktadır.

Firmamız en iyi fiyat veren ikinci el eşya mağazası olmakla beraber sizlerden satın almış olduğumuz tüm mobilya ve eşyaların ödemesini nakit olarak elden kapınızda yapmaktadır.Emin olunuz ki ikinci el eşya satmak hiç bu kadar kolay olmamıştır.

İkinci El Klasik Mobilya Alanlar Ümraniye

Turkuaz spot ikinci el eşya alanlar mağazamız İstanbul Ümraniye ve tüm mahallelerinde klasik mobilya alım ve satımı yapmaktadır.

ikinci el klasik mobilya alanlar ümraniye

ikinci el klasik mobilya alanlar ümraniye

Ümraniye ve tüm semtlerinden bize ulaşarak Klasik model oturma gurupları, Klasik model yatak odası takımları, Klasik model salon takımları ve diğer tüm klasik model mobilyalarınızı satmak için bize günün dilediğiniz saatinde ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ümraniye’nin Klasik mobilyalarınıza en iyi fiyat veren mağazası Turkuaz spot ikinci el eşya mağazamıza ulaşın.

Satmak istediğiniz klasik mobilyaların ücretleri bize satmaya karar verdiğinizde alım yaptığımız esnada hemen peşin ve nakit olarak anında yapılmaktadır.

 

İkinci El Ofis Mobilyaları Alanlar Ümraniye

Turkuaz spot ikinci el eşya alanlar mağazamız yine İstanbul Ümraniye’nin tüm mahalle cadde ve sokaklarından

ikinci el ofis mobilyaları alanlar ümraniye

ikinci el ofis mobilyaları alanlar ümraniye

ikinci el ofis mobilyalarınızı değerinde almaktadır.Firmamıza yukarıda belirtmiş olduğumuz saatler arasında Ümraniye’den ikinci el ofis mobilyası satmak için ulaşabilirsiniz.İstanbul’un en iyi ikinci el eşya ve mobilya mağazası turkuaz spot ikinci el eşya alanlara ulaşın.

Ayrıca Ümraniye ve civarından temizlik hizmetleri almak isteyen müşterilerimiz ümraniye temizlik şirketi olan Fulltime Temizlik şirketimizden hizmet alabilirler

İstanbul Anadolu yakası Ümraniye ve tüm mahallelerinden ikinci el eşya satmak için bize ulalın.

Saygılarımızla ikinci el eşya alanlar Ümraniye İstanbul